Personel

 Ni Luh  – Masaże  balijskie , masaże orientalne , egzotyczne 

Biomasażystka  absolwentka SPA Bali International Academy i  Indonezyjskiej uczelni medycznej   . Przez ostatnie lat pracowała w luksusowych hotelach na Malediwach i Wyspach Bahama, specjalizuje się w masażach orientalnych i egzotycznych takich jak lomi lomi , shiatsu , shirodhara, masaż szwedzki,  masaż gorącymi kamieniami , masaż stemplami  ziołowymi .  Interesuje się organicznymi kosmetykami i medycyną naturalną , współpracuje z naszym laboratorium w tworzeniu unikalnych receptur kosmetycznych. W naszym spa używamy wyłącznie naturalnych kosmetyków .

 Ari Yuli – Masaże egzotyczne 

Biomasażystka  absolwentka szkoły medycznej i  akademi masażu w Dżakarcie . Spacjalista masaży leczniczych i egzotycznych . Pracowała w hotelach w Dubaju i na  Bora Bora. Praca w Eco Plant Day Spa jest dla niej kolejnym etapem rozwoju zawodowego . Ari Yuli  wykonuje także masaż relaksacyjny oraz refleksologię stóp i dłoni , masaż aromaterapeutyczny oraz peeling ciała . Łączy tez techniki masażu z kąpielami i sauną .

Hanna- kosmetyka i depilacja 

Kosmetolog i  Masażystka  absolwentka szkoły medycznej . Specjalizuje  się w zaawansowanych  zabiegach kosmetycznych oraz depilacji. Hanna wykonuje nie tylko zabiegi na twarz ale fantastycznie przyjemne i skutecznie upiększające zabiegi na ciało .

Żaneta- manicure , pedicure , henna

Wykonuje perfekcyjnie i szybko wszystkie rodzaje manicure oraz pedicure a także regulację brwi i hennę. Żaneta jest niezwykle dokładna i przywiązuje wielką wagę do wysokiej jakości i  trwałości  manicure  oraz do higieny i bezpieczeństwa zabiegów.

Natalia- masaże klasyczne 

Fizjoterapeutka masażystka  i tancerka   do każdego klienta  podchodzi indywidualnie, łącząc różne techniki zabiegowe.  Skoncentrowana na uzyskaniu najlepszych efektów terapeutycznych.

Ceni sobie kontakt z ludźmi. Jako pasjonatka aktywnego, zdrowego trybu życia, rekomenduje swoim pacjentom rozwiązania, które pozwolą na długi czas cieszyć się efektami zabiegów.

Janina- masaże lecznicze , relaksacyjne , odmładzające 

W branży  spa pracuje już 20 lat. Wyjątkowo ciepła i miła a  w pracy zależy jej na perfekcyjny wykonywaniu zabiegów na twarz, ciało oraz masaży relaksacyjnych. Masaże odmładzające i liftingujące określa jako swoją specjalność. Doświadczenie zawodowe zdobyła w szkole medycznej w Rosji , poznała wiele technik masażu zaczerpniętych z dalekiego wschodu i medycyny naturalnej. Specjalnością Janiny jest unikalny masaż liftingujący .

Mateusz – masaże  relaksacyjne , rehabilitacyjne , odchudzające 

Specjalista masażu rehabilitacyjnego, relaksacyjnego i klasycznego. Jest zdania, że dzięki świadomej pracy z ciałem pacjenta, fachowej wiedzy oraz indywidualnemu podejściu można skutecznie usuwać dolegliwości, oraz poprawiać samopoczucie i sprawność ruchową.  Jego znaki rozpoznawcze to pozytywna energia, którą chętnie dzieli się z pacjentami, dobry humor i skuteczność w działaniu.  Mateusz zajmuje się także treningiem personalnym i pomocą w redukowaniu tkanki tłuszczowej, kształtowaniu sylwetki i poprawie nawyków żywieniowych.

Stanisław – makijaż permanentny , tatuaż 

Specjalista tatuażu i makijażu permanentnego -mistrz w swoim fachu

Boris – ayurveda 

Mistrz ayurwedy