Personel

 Ni Luh  – Masaże  balijskie, masaże orientalne, egzotyczne 

Biomasażystka, absolwentka SPA Bali International Academy i  Indonezyjskiej uczelni medycznej. Przez ostatnie kilka lat pracowała w luksusowych hotelach na Malediwach i Wyspach Bahama, specjalizuje się w masażach orientalnych i egzotycznych takich jak lomi lomi, shiatsu, shirodhara, masaż szwedzki, masaż gorącymi kamieniami, masaż stemplami ziołowymi. Interesuje się organicznymi kosmetykami i medycyną naturalną, współpracuje z naszym laboratorium w tworzeniu unikalnych receptur kosmetycznych. W naszym spa używamy wyłącznie naturalnych kosmetyków.

 

Ari Yuli – Masaże egzotyczne 

Biomasażystka, absolwentka szkoły medycznej i  akademii masażu w Dżakarcie. Specjalista masaży leczniczych i egzotycznych. Pracowała w hotelach w Dubaju i na  Bora Bora. Praca w Eco Plant Day Spa jest dla niej kolejnym etapem rozwoju zawodowego. Ari Yuli  wykonuje także masaż relaksacyjny oraz refleksologię stóp i dłoni, masaż aromaterapeutyczny oraz peeling ciała. Łączy też techniki masażu z kąpielami i sauną.

Hanna – kosmetyka i depilacja 

Kosmetolog i masażystka, absolwentka szkoły medycznej. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach kosmetycznych oraz depilacji. Hanna wykonuje nie tylko zabiegi na twarz, ale też bardzo przyjemne i skutecznie upiększające zabiegi na ciało.

 

Żaneta – manicure, pedicure, henna

Wykonuje perfekcyjnie i szybko wszystkie rodzaje manicure oraz pedicure, a także regulację brwi i hennę. Żaneta jest niezwykle dokładna i przywiązuje wielką wagę do wysokiej jakości i trwałości manicure oraz do higieny i bezpieczeństwa zabiegów.


Natalia – masaże klasyczne 

Fizjoterapeutka, masażystka i tancerka, do każdego klienta  podchodzi indywidualnie, łącząc różne techniki zabiegowe. Skoncentrowana na uzyskaniu najlepszych efektów terapeutycznych. Ceni sobie kontakt z ludźmi. Jako pasjonatka aktywnego, zdrowego trybu życia, rekomenduje swoim pacjentom rozwiązania, które pozwolą na długi czas cieszyć się efektami zabiegów.


Janina – masaże lecznicze, relaksacyjne, odmładzające 

W branży spa pracuje już 20 lat. Wyjątkowo ciepła i miła, a w pracy zależy jej na perfekcyjny wykonywaniu zabiegów na twarz, ciało oraz masaży relaksacyjnych. Masaże odmładzające i liftingujące określa jako swoją specjalność. Doświadczenie zawodowe zdobyła w szkole medycznej w Rosji, poznała wiele technik masażu zaczerpniętych z Dalekiego Wschodu i medycyny naturalnej. Specjalnością Janiny jest unikalny masaż liftingujący.

 

Mateusz – masaże  relaksacyjne, rehabilitacyjne, odchudzające 

Specjalista masażu rehabilitacyjnego, relaksacyjnego i klasycznego. Jest zdania, że dzięki świadomej pracy z ciałem pacjenta, fachowej wiedzy oraz indywidualnemu podejściu, można skutecznie usuwać dolegliwości oraz poprawiać samopoczucie i sprawność ruchową. Jego znaki rozpoznawcze to pozytywna energia, którą chętnie dzieli się z pacjentami, dobry humor i skuteczność w działaniu. Mateusz zajmuje się także treningiem personalnym i pomocą w redukowaniu tkanki tłuszczowej, kształtowaniu sylwetki i poprawie nawyków żywieniowych.

Boris – ayurveda 


I am a french yoga teacher and ayurveda masseur. I learn ayurveda in Yogsansara school in Paris with Rajeev Pant, an indian master in Ayurveda and Yoga. I have 100 hours training in massage. I propose relaxation massages, adapted to body constitution.The Benefits of this massages: anti stress, anti tiredness, inner beauty improving, anti wrinckle, skin hydratation…. My yoga is Hatha Yoga inspiration, from Sivananda style.

Nastasiia
Stylistka rzęs.

Dodaj komentarz