Personel

 Ni Luh  – Masaże  balijskie, masaże orientalne, egzotyczne 

Biomasażystka, absolwentka SPA Bali International Academy i  Indonezyjskiej uczelni medycznej. Przez ostatnie kilka lat pracowała w luksusowych hotelach na Malediwach i Wyspach Bahama, specjalizuje się w masażach orientalnych i egzotycznych takich jak lomi lomi, shiatsu, shirodhara, masaż szwedzki, masaż gorącymi kamieniami, masaż stemplami ziołowymi. Interesuje się organicznymi kosmetykami i medycyną naturalną, współpracuje z naszym laboratorium w tworzeniu unikalnych receptur kosmetycznych. W naszym spa używamy wyłącznie naturalnych kosmetyków.

 

Ari Yuli – Masaże egzotyczne 

Biomasażystka, absolwentka szkoły medycznej i  akademii masażu w Dżakarcie. Specjalista masaży leczniczych i egzotycznych. Pracowała w hotelach w Dubaju i na  Bora Bora. Praca w Eco Plant Day Spa jest dla niej kolejnym etapem rozwoju zawodowego. Ari Yuli  wykonuje także masaż relaksacyjny oraz refleksologię stóp i dłoni, masaż aromaterapeutyczny oraz peeling ciała. Łączy też techniki masażu z kąpielami i sauną.

Hanna – kosmetyka i depilacja 

Kosmetolog i masażystka, absolwentka szkoły medycznej. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach kosmetycznych oraz depilacji. Hanna wykonuje nie tylko zabiegi na twarz, ale też bardzo przyjemne i skutecznie upiększające zabiegi na ciało.

 

Żaneta – manicure, pedicure, henna

Wykonuje perfekcyjnie i szybko wszystkie rodzaje manicure oraz pedicure, a także regulację brwi i hennę. Żaneta jest niezwykle dokładna i przywiązuje wielką wagę do wysokiej jakości i trwałości manicure oraz do higieny i bezpieczeństwa zabiegów.


Natalia – masaże klasyczne 

Fizjoterapeutka, masażystka i tancerka, do każdego klienta  podchodzi indywidualnie, łącząc różne techniki zabiegowe. Skoncentrowana na uzyskaniu najlepszych efektów terapeutycznych. Ceni sobie kontakt z ludźmi. Jako pasjonatka aktywnego, zdrowego trybu życia, rekomenduje swoim pacjentom rozwiązania, które pozwolą na długi czas cieszyć się efektami zabiegów.


Janina – masaże lecznicze, relaksacyjne, odmładzające 

W branży spa pracuje już 20 lat. Wyjątkowo ciepła i miła, a w pracy zależy jej na perfekcyjny wykonywaniu zabiegów na twarz, ciało oraz masaży relaksacyjnych. Masaże odmładzające i liftingujące określa jako swoją specjalność. Doświadczenie zawodowe zdobyła w szkole medycznej w Rosji, poznała wiele technik masażu zaczerpniętych z Dalekiego Wschodu i medycyny naturalnej. Specjalnością Janiny jest unikalny masaż liftingujący.

 

Mateusz – masaże  relaksacyjne, rehabilitacyjne, odchudzające 

Specjalista masażu rehabilitacyjnego, relaksacyjnego i klasycznego. Jest zdania, że dzięki świadomej pracy z ciałem pacjenta, fachowej wiedzy oraz indywidualnemu podejściu, można skutecznie usuwać dolegliwości oraz poprawiać samopoczucie i sprawność ruchową. Jego znaki rozpoznawcze to pozytywna energia, którą chętnie dzieli się z pacjentami, dobry humor i skuteczność w działaniu. Mateusz zajmuje się także treningiem personalnym i pomocą w redukowaniu tkanki tłuszczowej, kształtowaniu sylwetki i poprawie nawyków żywieniowych.

Boris – ayurveda 


I am a french yoga teacher and ayurveda masseur. I learn ayurveda in Yogsansara school in Paris with Rajeev Pant, an indian master in Ayurveda and Yoga. I have 100 hours training in massage. I propose relaxation massages, adapted to body constitution.The Benefits of this massages: anti stress, anti tiredness, inner beauty improving, anti wrinckle, skin hydratation…. My yoga is Hatha Yoga inspiration, from Sivananda style.

Nastasiia
Stylistka rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *