Personel

Hanna – kosmetyka i depilacja

Kosmetolog i masażystka, absolwentka szkoły medycznej. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach kosmetycznych oraz depilacji. Hanna wykonuje nie tylko zabiegi na twarz, ale też bardzo przyjemne i skutecznie upiększające zabiegi na ciało.  

 

 

 

 

 

 

Żaneta – manicure, pedicure, henna

Wykonuje perfekcyjnie i szybko wszystkie rodzaje manicure oraz pedicure, a także regulację brwi i hennę. Żaneta jest niezwykle dokładna i przywiązuje wielką wagę do wysokiej jakości i trwałości manicure oraz do higieny i bezpieczeństwa zabiegów.

 

 

 

Natalia – masaże klasyczne 

Fizjoterapeutka, masażystka i tancerka, do każdego klienta  podchodzi indywidualnie, łącząc różne techniki zabiegowe. Skoncentrowana na uzyskaniu najlepszych efektów terapeutycznych. Ceni sobie kontakt z ludźmi. Jako pasjonatka aktywnego, zdrowego trybu życia, rekomenduje swoim pacjentom rozwiązania, które pozwolą na długi czas cieszyć się efektami zabiegów.

 

 

Janina – masaże lecznicze, relaksacyjne, odmładzające 

W branży spa pracuje już 20 lat. Wyjątkowo ciepła i miła, a w pracy zależy jej na perfekcyjny wykonywaniu zabiegów na twarz, ciało oraz masaży relaksacyjnych. Masaże odmładzające i liftingujące określa jako swoją specjalność. Doświadczenie zawodowe zdobyła w szkole medycznej w Rosji, poznała wiele technik masażu zaczerpniętych z Dalekiego Wschodu i medycyny naturalnej. Specjalnością Janiny jest unikalny masaż liftingujący.

 

 

 

 

Dodaj komentarz